x
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

Hızlı Teklif Almak için Aşağıdaki Formu Doldurun

Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
S.S.S.
Domain ne demek ?
Domain site adı demektir. Diğer adı alan adı dır. Açmak istediğiniz site adresi www.Balkanajans.com ise bu aynı zamanda sizin domain & alan adınız demektir.
Fiyatlara domain dahil mi ?
Evet, Domain hediye Kampanyamız sürmektedir. Eğer bir alan adınız yoksa sizin adınıza alan adı tescilini biz yaparız. Alan adı ve hosting hizmeti yıllık yenileme gerektirmektedir.
Websitem şipariş verdikten ne kadar sonra aktif olur ?
balkanajans.com dan vermiş olduğunuz siparişler ödeme yapıldığı an işleme alınır. Domain yönlendirme işlem süreleri değişkenlik gösterebildiğinden minimum 2 saat maksimum 8 saat içinde hazırlanmış olur. Bunun için alan adı yani domain sizde ise ns1.geunes.com ve ns2.geunes.com adreslerine yönlendirmiş olmanız gerekmektedir.
Kendime ait hostingde /sunucuda kullanabilir miyim ?
Kesinlikle hayır, balkanajans.com daki tüm siteler güvenlik ve şirket politikaları sebebiyle Balkanajans.com un sunucularında barındırılır.
Hosting ne Demek ?
Sitelerin internet ortamında dosyalarının barındırıldığı , yirmidört saat açık olan sunucu bilgisayarlardır. Hazırladığımız web sitelerini sunucu bilgisayarlara yükleriz. 24 saat kesintisiz açık olduğu için siteniz devamlı olarak yayın yapar.
Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?
Website için yıllık ödeme yapmanız gerekmez. Hosting ve Domain(Alan adı) için yıllık yenileme yapılması gerekmektedir.
Sipariş verdikten sonra veya siteyi kullandıktan sonra alan adımda değişiklik yapabilir miyim ?
balkanajans.com-daki web siteleri domain lisanslı, yani sadece satın alınan domainde kullanılır. ahmetinsitesi.com için alınan bir web sitesi mehmetinsitesi.com için kullanılamaz.
Cpanel, FTP vb. bilgiler paylaşıyor musunuz ?
Kesinlikle hayır, güvenlik ve şirket politikaları sebebiyle cpanel, ftp, veritabanı vb. bilgiler, yazılım dosyaları asla paylaşılmaz.
Domainim var, ne yapmalıyım ?
Kendinize ait bir domain (alan adı) varsa sipariş verirken Domainim Var seçeneğini seçip adresinizi girmeli ve dns adreslerini ns1.geunes.com, ns2.geunes.com adreslerine yönlendirip siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?
Ciddi uğraş gerektirmeyen düzenlemeleri müşteri memnuniyeti adına yapmaktayız. Özel ek modül isteğiniz olursa da değerlendirir, size uygun bir fiyat ve teslim tarihi sunarız..
Aldığım hazır web sitesini iade edebilir miyim ?
Hazır web sitelerimiz domain lisanslı satıldığı ve yazılım tabanlı olduğu için herhangi bir iade söz konusu değildir. Yazılım hizmetinin iadesi yoktur.
Hazır Şablonlar Seo Uyumlu mu ?
Şablonların seo uyumlu olması demek, site başlık, açıklama ve anahtar kelime gibi seo için olmazsa olmaz ayarların panelden düzenlenmesi, optimize edilmesi demektir. Hazır şablonlar veya herhangi bir web sitesi yaparak, sadece başlık, açıklama ve anahtar kelime girerek googleda ilk sayfada veya ilk sıralarda çıkmanız mümkün olmaz. Bu, anahtar kelimenizin ne olduğuna, rakiplerinize, sitenizin domain otoritesine ve daha yüzlerce kritere bağlıdır. Sitelerimiz seo uyumludur ancak bu durumu size bu şablonu alırsanız siteniz kesin googleda ilk sıralarda çıkar şeklinde yanlış ve aldatıcı şekilde sunmayız. Bunu yapanların tek amacı size ürün-hizmet satmak olduğunu unutmayın. Sadece site kurarak googleda çıkmak mümkün değildir. Böyle bir durum olsaydı şuan sizin kurmak istediğiniz siteyi sizden önce açıp, sizin işinizi de yapıyor olurduk. Seo çalışması ileriye dönük bir yatırımdır. Anlık dönüş alacağınız bir google reklamı değildir. Uzun süreler çalışma ve emek ister. Kısacası seo sabır ve emek ister.
DNS yönlendirme nedir ?
Domaini, yani site adresi olan müşterilerimiz bu hizmeti aldıkları yerden domain yönlendirmesi yapar. İlgili web sitesine girerek, yukarıda belirttiğimiz dns adreslerine domaini yönlendirdikten sonra kurulum işlemlerine başlarız.
Aldığım hazır web sitesini nasıl yönetirim ?
Çok basit, Türkçe yönetim paneli sayesinde ekle, sil, güncelle işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. BalkanAjans kullanıcı deneyimi baz alınarak kodlandı eminiz ki herkez web sitesini yönetebilir, içerik, resim, yazı ekleyebilir. Kullanım konusunda her zaman destek vermeye hazır olduğumuzu da bilmenizi isteriz.
Aldığım hazır web sitesi tasarımını başka bir tasarımla değiştirebilir miyim ?
Evet, Hizmet süreniz bir seneyi geçmemişse, değiştirmek istediğiniz tasarımın geçiş ücretini ödeyerek tasarım değişimi yapabilirsiniz.
Sitemde imza linki olacak mı ?
Evet tüm sitelerimizde İmza linki (Copyright) yazısı olacaktır. Çok özel durumlarda esneklik sağlanabilir. İletişime geçmeniz gerekmektedir.
Fiyatlara hosting dahil midir ?
Evet, Hosting hediye Kampanyamız sürmektedir tüm sitelerimize Medium paket (1GB) hosting ücreti dahildir. Sizden hosting için ekstra bir ücret alınmaz.
Aldığım hazır web sitesi tasarımına ekstra özellikler ekletebilir miyim ?
İhtiyacınız olan ekstra özelliği / modülü tarafımıza destek merkezi veya diğer iletişim kanalları üzerinden bildirebilirsiniz. İlgili özelliğin yazılıma entegre edilip edilemeyeceği, entegre edilebilecek bir özellik ise ne kadar sürede ve ne ek kadar ücret karşılığında yapılabileceği hakkında size dönüş sağlarız.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
BALKAN AJANS CANLI DESTEK
İşiniz için en uygun ekip arkadaşımız ile iletişim kurabilirsiniz.
Web Gelistirici
Müşteri Temsilcisi
Tüm genel sorular ve bilgi alma.
Şuan AKTİF
Seo Danismani
Teknik Destek
Teknik sorular ve destek .
Şuan AKTİF
Balkan Ajans Reklam Uzmani
Muhasebe
Ücretlendirmeler ve diğer konular.
Şuan AKTİF