x
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

Hızlı Teklif Almak için Aşağıdaki Formu Doldurun

Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Balkan Ajans olarak birçok sektöre uygun özel yazılım, SEO, backlink, mobil uygulama yapımı, sosyal medya yönetimi gibi ajans hizmetleri sunuyoruz. Ofisimiz İstanbul'un Çekmeköy ilçesinde bulunuyor ve çağrı merkezi numaramız 0850 554 8479'dur.

Balkan Ajans, Boğaziçi Net Bilişim Teknolojileri kuruluşudur ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Sektördeki son trendleri takip ediyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz.

Müşterilerimizin işletmelerini daha da büyütmelerine yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış yazılımlar, SEO çalışmaları, backlink hizmetleri, mobil uygulama yapımı ve sosyal medya yönetimi gibi birçok hizmet sunuyoruz. İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak için uzman ekibimizle birlikte çalışıyoruz.

Balkan Ajans olarak, müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz ve işletmelerinin büyümesine katkıda bulunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Siz de işletmenizin dijital dünyada daha da büyümesini istiyorsanız, bize ulaşabilirsiniz.

2007 yılından beri hizmet veren Balkan Ajans Dijital Marka Çözümleri 800' den fazla markanın başta web tasarım olmak üzere, seo, google ads reklam yönetimi, sosyal medya danışmanlığı, sistem & sunucu, marka & branding gibi alanlarında profesyonel çözümler sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Ayrıca  E-Ticaret siteleriniz başta olmak üzere Backlink Seo Çalışmaları, Benim İşletmem harita onaylarını hayata geçiren firmamız, Google’ın  Güvenilir Doğrulayıcı iş ortağı olarak Google Tarafından Verilen Özel My Business Trusted Verifier yetkisiyle işlemlerinizi gerçekleştirir.

İşletme sahiplerine ve şirketlere çevrimiçi olarak yetkili bir varlık oluşturmalarında, olası satışlarda ve hayranlarının artmasına neden olan dijital pazarlama stratejileri uygulamalarında yardımcı oluyoruz.

Neredeyse her boyuttaki ve hemen hemen her sektörden şirketler hizmetlerimizden yararlanır, ancak bizim uzmanlığımız ve odak noktamız, küçük-orta ölçekli e-ticaret şirketlerinin web'de daha hızlı büyümeleri, karlarını artırmaları ve genel müşteri deneyimlerini iyileştirmeleri için kullanmalarına yardımcı olmaktır.

 

Balkan Ajans Dijital Marka Çözümleri’nin Çalışma Felsefesi

Çevrimiçi pazarlama performansınızı en üst düzeye çıkarmak, yürütülmesini denetlemek için doğru araçları, stratejiyi ve ekibi gerektirir. Balkan Ajans Dijital Marka Çözümleri olarak ülkemizdeki en başarılı ve en hızlı büyüyen Web pazarlama şirketlerinden biri olmamıza yardımcı olan İnternet pazarlama felsefemizi sizlerle paylaşıyoruz….

Çevrimiçi pazarlama felsefeniz ve stratejiniz nedir? Çoğu işletmenin bir tane felsefesi ve stratejisi yoktur, ancak olması gerekir. "SEO çalışmalarına ne kadar yatırım yapmalıyım?" Gibi taktik sorular veya "Yeni bir web sitesine ihtiyacım var mı yoksa zaten sahip olduğum web sitesiyle mi çalışmalıyım?" soruları güçlü bir stratejiniz olduğunda kolayca yanıtlanabilir. Her işletme benzersizdir ve özelleştirilmiş bir reçete gerektirse de, başarı için gereken temel ilkeler değişmez.

Çevrimiçi pazarlama performansınızı ölçülebilir şekilde iyileştirmek ve Web'den daha fazla potansiyel müşteri ve satış elde etmek istiyorsanız, sizleri bekliyoruz…

Her Şeyi Takip Edin ve Veri Tabanlı Kararlar Verin

Web üzerindeki her şey izlenebilir ve izlenmelidir. Skoru bilmiyorsanız oyunu kazanamazsınız. Pazarlama stratejilerinizin (geleneksel ve çevrimiçi reklamcılık) her birinin performansı hakkında daha doğru ve ayrıntılı bilgiler elde etmek, rakiplerinizin göremediği fırsatları ve sorunlu alanları görmenize olanak tanır. Yeni pazarlama mantranız şöyle olmalıdır: Takip et, yaratıcılığını kullan ve uygula…

WEB Siteniz Bir Broşür Değil, Sanal Bir Satış Temsilcisidir

Çok fazla işletme sahibi ve şirket, web sitelerine dijital bir broşür gibi davranıyor (devam ediyor). Web siteniz bir broşür DEĞİLDİR; o sanal bir satış temsilcisidir. İşinizi yeni büyüme düzeylerine taşıyabilen ekonomik bir motor. Bir satış temsilcisinin aksine, web siteniz asla sizden bir tatil istemez veya daha yüksek ücretli bir iş için sizden ayrılmaz. Ancak bir satış temsilcisi gibi, web siteniz doğru ölçüldüğünde ve izlendiğinde en iyi performansı gösterir; net hedefleri olduğunda ve uygun şekilde yönetildiğinde ise sizi zirveye taşır. Web siteniz, en değerli pazarlama varlığınızdır. Uygun şekilde yatırım yaptığınızdan ve onu denetlemekten ve yönetmekten sorumlu doğru ekibe sahip olduğunuzdan emin olun.

Web Sitenizi En Üst Düzeye Çıkarın – Arama Motoru Sonuçları 

Web aslında bir emlak oyunudur. İşletmenizi çevrimiçi olarak başarılı bir şekilde pazarlamak istiyorsanız, Web "ayak izinizi" uygun maliyetli bir şekilde maksimize etmeniz gerekir. Arama motorları, maliyet etkin bir şekilde doğrudan ilgi ve niyetle insanların önünde işinizi koyabileceğiniz birkaç reklam kanallarından biri olduğu için arama motoru sonuçlarında gayrimenkul maksimize ederek başlamalısınız. Web sitenizin, sosyal medya sitenizin, niş blogunuzun, sektör dizininizin vb. Her sayfası, ziyaretçileri potansiyel müşteriye dönüştürebilen başka bir emlak parçasıdır.

Satışa Ziyaret Dönüşüm Oranınızı Sürekli Olarak Optimize Edin

Daha fazla Web trafiği ve olası satış elde etmek için, satış ziyareti dönüşüm oranınızı sürekli olarak optimize etmeniz gerekir. Şirketinizin satış süreci ne kadar etkili olursa, o kadar çok pazarlama seçeneğiniz olur. Diğer tüm şeyler eşitse (satış başına ortalama gelir, brüt kar marjı vb.), Web ziyaretlerinin iki katını potansiyel müşteriye dönüştüren bir şirket, tıklama veya ziyaret başına iki kat daha fazla ödeme yapabilir. Tıklama veya ziyaret başına daha fazla ödeme yapabilmek, PPC listelerinde daha yüksek teklif vermenize ve SEO'ya daha fazla harcama yapmanıza olanak tanır - her ikisi de sonuçta daha fazla trafik ve olası satışla sonuçlanır.

Kısacası tüm bu ayrıntıları hayata geçirmenin ve felsefeniz yapmanın bir yolu var: O da Balkan Ajans Dijital Marka Çözümleri ile çalışmak….

Balkan Ajans Dijital Marka Çözümleri olarak performans odaklı web siteleri tasarlamaya, geliştirmeye ve pazarlamaya odaklandık. 2007'den beri tüm sektörlerde yüzlerce müşteriyle çalıştık. Yetenekli şirket içi ekibimiz işbirliği ile güçlü fikirler üretir ve markanız ve çevrimiçi işinizdeki en iyiyi ortaya çıkarmamıza olanak tanır. Eğer sizde yetenekli bir grupla çalışmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız biz buradayız…

 


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Balkan Ajans olarak sizlere kaliteli hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. 2007 yılından bu yana gelişen teknolojiye ayak uydurarak, bilgilerimizi ve ekibimizi güncel tutmaktayız. Süreklilik esasına dayanan Balkan Ajans satışını yaptığı & tasarladığı ürünlerin hep arkasında bulunur ve teknik destek sağlar. Günümüz koşullarında internet teknolojileri büyük önem taşımakta sizde e-ticaret projelerinizi Balkan Ajans güvencesiyle geliştirebilir, anahtar teslim web sitesi kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz. Yeni teknoloji uyumlu süreklü güncellenen web yazılım paketlerimizi inceleyebilir sadece üç adımda web sitenizi kurabilirsiniz. Balkan Ajans Akıl değil Fikir Verir.
SEO Danışmanlığı %95
Sosyal Medya Yönetimi %85
Web Yazılım %98
Programlama %87
Reklam ve Danışmanlık %99
Google Hizmetleri %99
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
BALKAN AJANS CANLI DESTEK
İşiniz için en uygun ekip arkadaşımız ile iletişim kurabilirsiniz.
Web Gelistirici
Müşteri Temsilcisi
Tüm genel sorular ve bilgi alma.
Şuan AKTİF
Seo Danismani
Teknik Destek
Teknik sorular ve destek .
Şuan AKTİF
Balkan Ajans Reklam Uzmani
Muhasebe
Ücretlendirmeler ve diğer konular.
Şuan AKTİF